Razem 264 069 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Jestem spokojnym, sympatycznym i miłym chłopakiem, dojrzały, ciepły, uczuciowy, otwarty w rozmowie, często szczery, z poczuciem humoru, delikatny. Mam 26 lat, wolny, 175 cm wzrostu, oczy zielone, włosy ciemny blond.

Szukam dojrzałej, szczupłej dziewczyny, niższej ode mnie, z buzi musiałaby mi się podobać, najlepiej w miarę atrakcyjna, w przedziale wiekowym od 20 do 28 lat. Bardzo lubię jak dziewczyna jest uczuciowa, słodka, ciepła, przyjazna, miła, sympatyczna, lubiąca porozmawiać na każdy temat. Uwielbiam jak dziewczyna lubi mieć farbowane włosy, np w kolorze różowym, niebieskim itd. mająca jakieś zainteresowania, cele w życiu.

Cel poznania:

Moim celem jest przyjaźń, wspólne spędzanie czasu, wspólne spacery, oglądanie razem filmów itd. Po bliższym poznaniu się, jeśli byłoby między nami uczucie, byłbym gotowy na związek, a jeśli chodzi o miłość to już na całe życie, lub długotrwała znajomość. Jestem ugodowym chłopakiem, jeśli chodziłoby o seks bez związku, taka relacja też by mi pasowała. W seksie dziewczyna byłaby najważniejsza, spełniłbym wtedy wszystkie jej zachcianki. Jestem otwarty na propozycje dziewczyny. Najważniejsza w relacji jest właśnie rozmowa, także można się spokojnie dogadać :)

Jeśli chodzi o odległość to opisana dziewczyna musiałaby być z woj. łódzkiego, z okolic Sieradza, Zduńskiej Woli, Łodzi.

Możemy się spotkać np w moim mieście, mam własne mieszkanie, w niektóre dni mogę być sam w domu więc jest możliwość spędzenia czasu u mnie. Biorę pod uwagę też dojazd do miasta dziewczyny.

Jeśli istnieje taka dziewczyna, chętna na taką znajomość, podaję kontakt do mnie. W razie dodatkowych pytań śmiało można pytać.

saikochan1990@gmail.com

lub Gadu Gadu: 58399385

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.04.2016 03:29
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 461186
Rubryka ogłoszenia: Flirt - on szuka jej
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Chciałbym poznać dziewczynę - przyjaźń, związek, seks - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Tomek
Województwo: Sieradz (Łódzkie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Tomek
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Flirt - on szuka jej
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)