Razem 262 891 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
SZUKAM
16.11.2015 20:13

Portale randkowe są idealnym miejscem, w którym możesz znaleźć swojego sponsora. Uzupełnij swój profil o ciekawe informacje o sobie, swoim wyglądzie, preferencjach, charakterze, dodaj aktualne zdjęcie lub kilka zdjęć, a przekonasz się, jak wielu bogatych mężczyzn oszaleje na Twoim punkcie i będzie chciało się z Tobą spotkać z perspektywą częstszego spędzania razem romantycznych wieczorów. Również jeśli jesteś bogatym panem szukającym uciech poza swoim nudnym małżeństwem, albo jeśli nie masz czasu na prawdziwy związek, a marzy Ci się zasypiać i budzić się od czasu do czasu przy młodym i atrakcyjnym ciele, z pewnością znajdziesz idealna dla siebie dziewczynę na naszym portalu randkowym. Nie obawiaj się zdradzić innym użytkownikom prawdziwego celu założenia swojego profilu! Pamiętaj, że pozostałe osoby również czegoś tu poszukują, być może właśnie Ciebie?

Spotkania sponsorowane rozpoczęte za pomocą portali randkowych bardzo często przeradzają się w wieloletnią przyjaźń, czy to na takich samych jak na początku zasadach, czy tez może przeradzają się w głębsze uczucie, w którym pieniądze i dobra materialne przestają mieć znaczenie... Jeśli jeszcze nie jesteście gotowi na nowy związek, wypróbujcie sponsoring – może się on okazać fascynującym nowym stylem życia, idealnym dla was...

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.11.2015 20:13
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 412064
Rubryka ogłoszenia: Flirt - ona szuka jego
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Oczekuje spotkania towarzyskiego! - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mairys
Województwo: Rzeszów (Podkarpackie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.mairys.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Mairys
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Flirt - ona szuka jego
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)