Razem 315 159 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
23.07.2020 13:37

Cześć, mam na imię Marlena mam 19 lat. Jestem z pod Warszawy, nie jej samej. Lubię miło spędzać czas z kimś ciekawym, chętnie kogoś takiego poznam, myślę, że wieku nie będę określała, bo ktoś ciekawy może być w każdym wieku. Uwielbiam przygodę, przyrodę, łono natury, a po udanej gorącej przygodzie, odpocząć przytulnie w hotelu. Zajmuje się też trochę fotografią artystyczną, tworząc różne kompozycje aktów nie tylko natury, bo bardzo lubię także fotografować siebie w dzikich jak przyroda i przygoda pozach, kręcę też filmy o podobnej tematyce. Za niewielkie wsparcie finansowe mojej sztuki (50zł przelew na konto) chętnie podzielę się moją twórczością. A jak przypadne komuś do gustu, jak najbardziej również chętnie się umówię i spotkam. Na spotkaniu będę wtedy mogła tym bardziej i bardziej wyrazić się artystycznie. Niestety nie jestem w stanie udostępniać mojej sztuki (w postaci zdjęć i filmów) każdemu. Więc jak jesteś zainteresowany moją sztuką, poznaniem mnie, spotkaniem się, i tym o czym rozpisałam się wyżej, a nawet dłuższą znajomością, wtedy ja również cię chętnie poznam jak napiszesz.

(Do ogoszenia dołączam przykładowe moje zdjęcie, takie tylko w bardzo skromnej formie, choć tworzę bardziej z dzikim pazurem.)

Pozdrawiam goraco.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 23.07.2020 13:37
Cena: 50 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 738751
Rubryka ogłoszenia: Flirt - ona szuka jej
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Ekspresja dzikiej sztuki - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marlena
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Marlena
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Flirt - ona szuka jej
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)