Razem 263 380 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Chciałbym poznać kobietę, dla której w życiu ważne jest to, co dla mnie, czyli rodzina oraz udany związek oparty na wzajemnej pomocy, wyrozumiałości, lojalności, przyjaźni i oczywiście miłości. Jeśli do tego dołożyć jakieś wspólne zainteresowania, czy sposoby spędzania wolnego czasu, wówczas naprawdę można powiedzieć, że buduje się relacje na solidnych podstawach. Dlatego jeżeli, podobnie jak ja, jesteś uśmiechnięta a zarazem umiesz mieć dystans do samej siebie, ciepła, życzliwa i potrafisz szanować drugą osobę, wówczas myślę, że warto się poznać.

Sam lubię się starać dla swojej drugiej połówki, ponieważ taka osoba zawsze jest i będzie dla mnie na pierwszym miejscu. Jestem wykształconym i oczytanym mężczyzną, bez żadnych zobowiązań i przeszłości (byłe żony, dzieci i inne sprawki tego typu), ze swoimi zainteresowaniami, kręgiem znajomych i celami w życiu. Towarzyski, rozmowny, z poczuciem humoru. Oczywiście mam wady, niektóre pewnie dość irytujące, jak każdy zresztą, ale potrafię nad nimi pracować :) U kobiet cenię zaś coś, co mógłbym nazwać „ogarnięciem życiowym”, czyli w jakimś stopniu samodzielność, pracowitość i bycie zadbaną (dotyczy to zarówno samego siebie, jak i swojego otoczenia, czyli domu).

W kwestii wyglądu wyznaję zasadę: musimy się sobie wzajemnie spodobać, przynajmniej w jakimś stopniu, chociaż nie jest to w żaden sposób czynnik najważniejszy. Mam 181 cm wzrostu, normalnej budowy ciała (79-82 kg), krótkie włosy, bez zarostu. Wiek też nie jest decydujący, 22-30 lat, oczywiście nie są to sztywne granice tylko raczej orientacyjne.

Nie lubię komplikować prostych sytuacji, dlatego proponuję po prostu poznajmy się, np. podczas spaceru lub kawy (gdyby na ten spacer było akurat zbyt zimno lub deszczowo) i porozmawiajmy. Jeśli się polubimy i uznamy, że chcemy pogłębić znajomość, wówczas podtrzymamy kontakt, a jeśli nie, to pożegnamy się ładnie i jedyną stratą będzie te 20-30 minut, które poświęciliśmy na spotkanie :)

Zapraszam i pozdrawiam wszystkich szukających szczęścia :)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 04.10.2016 23:35
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 495145
Rubryka ogłoszenia: Poważne - on szuka jej
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Szukam ciepłej, uśmiechniętej i kierującej się wartościami w - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KMP (niezarejestrowany)
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Poważne - on szuka jej Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Poważne - on szuka jej
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)