Razem 258 284 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Witajcie

z tej strony R. 29 letni facet z warszawy. Wysoki brunet. Nie pijący nie palący. Wyższe wykształcenie. Katolik. Odpowiedzialny , pragmatyczny i praktyczny. O dosyć szerokich zainteresowaniach. Pragnący znaleźć kogoś z kim można myśleć o założeniu rodziny, posiadaniu dzieci, domu, psa, rybek, itp

Choć wyglądam przyzwoicie jestem raczej nieśmiały w stosunku do kobiet. I zdecydowanie uległy. Stąd widzę się bezwzględnie w roli pantoflarza czy rogacza. Tak Twoje zdrady mile widziane. Ja uwielbiam lizać, ssać, całować. I tyle. Nie lubię innych rzeczy za to będę szczęśliwy jak będę widział Ciebie szczęśliwą kiedy zajmuje się Tobą ktoś inny. Sam mogę Cie nawet wylizywać po innych, znajdować Ci partnerów jakich byś chciała czy zawozić i czekać na Ciebie.. Będziesz moim największym skarbem o którego będę zawsze dbał...

Dla jasności - oczekuję że " na zewnątrz " będziemy tworzyć normalny typowy związek gdzie to facet jest głową rodziny.Bez ekscesów i udziwnień . Zaś w naszej relacji chcę być tym kim w głębi duszy jestem.

Nikogo do niczego namawiać nie można. Klasyczne związki kończą się w większości zdradami faceta , który z czasem zostawi Cie dla młodszej. To jak będzie wyglądało Twoje życie zależy tylko od Ciebie. Ja Cie nigdy nie zdradzę, nie opuszczę i zawsze troskliwie i cierpliwie będę się zajmował Tobą , twoimi potrzebami. A przede wszystkim szczerze Cie kochał.

Szukam kobiety świadomej swoich potrzeb a przede wszystkim nie wstydzącej się ich. Tak jak ja nie wstydzę się swojej natury. W prawdziwym związku szczerość to podstawa.

Z góry dziękuję osobą szukającym przygód - nie spotykam się na próbę, ani z nudów. To anons matrymonialny nie towarzyski.

Szukam osoby o zdrowym podejściu do życia. Tez pogodnej , uśmiechniętej. Coś sobą reprezentującej - tzw pustaki mające jedynie ciało do zaoferowania to nie mój klimat. A rodzina kiedyś musi Cie poznać :)

Ważne też byś była z Warszawy lub okolic.

Związki na odległość nie mają szans przetrwać .

20-34 lata.

Jeśli podzielasz te klimaty zapraszam do kontaktu

Pozdrawiam

R.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.04.2018 14:44
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 585634
Rubryka ogłoszenia: Poważne - on szuka jej
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Fajny facet w typie pantoflarza/rogacza szuka materiału na ż - Zdjęcie nr 1Fajny facet w typie pantoflarza/rogacza szuka materiału na ż - Zdjęcie nr 2Fajny facet w typie pantoflarza/rogacza szuka materiału na ż - Zdjęcie nr 3Fajny facet w typie pantoflarza/rogacza szuka materiału na ż - Zdjęcie nr 4Fajny facet w typie pantoflarza/rogacza szuka materiału na ż - Zdjęcie nr 5Fajny facet w typie pantoflarza/rogacza szuka materiału na ż - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: rafi ggg (niezarejestrowany)
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Poważne - on szuka jej Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Poważne - on szuka jej
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)