Razem 311 188 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

No dziewczyny , dosyć tego dobrego. Czas przejść do konkretów. Jak wiadomo powszechnie, grzeczne dziewczynki idą do nieba po śmierci , niegrzeczne mają niebo za życia ( z paroma wyjątkami ale nie o tym ) , Tyle z Was , ekscytuje się tymi wszystkimi filmami typu 50 pyszczków Greya itp. Jednakże gdy przychodzi co do czego, to same cnotliwe Zuzanny się trafiają . No ręce opadają. O innym rzeczach nie wspomnę. Czy naprawdę nie ma kobiet , które są w stanie pogodzić bycie żoną , matką , synową, etc i mieć bogate życie intymne ? Tak, bo szukam dziewczyny do związku opartego na miłości, zaufaniu , wspólnych planach na przyszłość. Jednakże nie będę udawał, że oczekuję posłusznej damy która na zawołanie klęka bądź nogi rozkłada. Wręcz przeciwnie. Poszukuję dziewczyny, która w kwestii pożycia intymnego lubi się znęcać nad facetem. Wszelkie praktyki z tym związane. Oczywiście w granicach jakiś takich. Bo nie jestem jakiś zwolennikiem ostrego bdsm ale Femdom. Tak, niektórzy faceci lubią być deptani, policzkowani, wolą robić długie minety niż być samemu obsługiwanymi przez kobietę. Uprzedzając pytania. W kwestii poza pożyciem intymnym preferuje równość w związku a nawet klasyczną rolę mężczyzny będącego głową rodziny…

Błagam , nie pytajcie czemu, dlaczego. Tyle upodobań, ile ludzi. Preferuje osoby niepalące. Bezdzietne. Ale pragnące kiedyś dzieci. Które mają w sobie tyle samo szaleństwa co pokory. Kontaktowe, rezolutne z poczuciem humoru. Boże broń nie weganki, wegetarianki. Ja 28l . Wysoki brunet z Warszawy.

Aha to, że mam takie a nie inne spojrzenie na związek z kobieta, nie znaczy że jestem wyzwolonym hedonistą bez hamulców, który nie przepuści żadnej okazji. Wręcz przeciwnie. Myślę głową. Nie czymś innym. I dlatego preferuje również osoby, które również potrafiły się kontrolować, przekładając jakość nad ilość ( słowem byś nie spała z połową dzielnicy ), bo tak głupio trochę by było.

No i chyba tyle .

CV ze zdjęciem proszę wysyłać na mail.

Komisja złożona z jury w składzie nieokreślonym odpowie wybranym kandydatkom...

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.11.2018 23:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 610292
Rubryka ogłoszenia: Poważne - on szuka jej
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Abdullah Ihbn El-ani (niezarejestrowany)
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Poważne - on szuka jej Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Poważne - on szuka jej
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)