Razem 311 576 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
06.08.2020 11:55

Witam.

Mam ponad 2500 zdjęć i ponad 350 filmików.

Zdjęcie - 1 zł

Filmik - 4 zł

Dla miłośników piss i okresu również mam zdjęcia i filmiki.

Nie przyjmuję zamówień poniżej 50 zł.

Nie jestem w związku, nie mam dzieci i nie chcę mieć dzieci, nigdy nie rodziłam, nigdy nie byłam w ciąży. Moje piersi są prawdziwe, rozmiar 100G.

Mieszkam sama. Chętnie się spotkam. Ale oferta spotkań jest przeznaczona TYLKO dla mężczyzn, którzy mają włosy łonowe. Bardzo ważne jest, też, żeby Pan golił twarz. Więc jeśli golisz włosy łonowe lub masz wąsiska i/lub brodę- nie spotkam się z Tobą

Uwielbiam pozycję klasyczną, uwielbiam mieć lizaną cipeczkę i uwielbiam lizać męskie pupy. Proszę, żeby Panowie, którzy nie lubią mieć tak pieszczonej pupy, po prostu nie pisali.

Nie toleruję, przemocy, wulgarności, chamstwa, przekleństw, bicia ( klaps to też bicie ), szarpania za włosy, szczypania i gryzienia. Jeśli nie umiesz być czułym wobec kobiety jesteś zerem.

Uwielbiam się przytulać, uwielbiam czułość. Tego mi najbardziej brakuje.

Panowie, którzy zamiast się spotkać wolą wymyślać wymówki- jesteście żałośni. Panowie- nauczona przykrymi doświaczeniami z oszustami i kłamcami - nie daję drugiej szansy. Nie mogę na Ciebie liczyć - spadaj. Proste.

Numer telefonu podałam dla tych Panów, którzy wolą składać zamówienia przez aplikację WhatsApp. Panowie którym się nudzi i chcą tylko sobie popisać- nie zawracajcie głowy.

Nie odpisuję na smsy i nie odbieram telefonów od Panów, którzy nic ode mnie nie kupili.

Zdjęcia w ogłoszeniu zrobiłam 15. 07. 2020 r.

Proszę o pomoc uczciwego mężczyznę. Potrzebuję pożyczki w kwocie 700 zł. Bez złodziejskich procentów, spłacanej po 50 zł miesięcznie. Bardzo pilne.

Panowie- ja rozumiem, że niektórzy z was mają marne życie ale to nie powód, żeby zaśmiecać mi skrzynkę. Nudzi Ci się - poczytaj książkę.

Idioci - schowajcie te swoje wygolone krocza. Co za ohyda...co z was za mężczyźni skoro golicie włosy łonowe...

Na szczęście nigdy nie było mi wszystko jedno z kim się spotykam. Przestańcie mi wysyłać zdjęcia swoich obleśnych, wygolonych kroczy, bo nie dotknęlabym ich nawet kijem i w grubych rękawicach. Mężczyzna bez włosow łonowych nie jest podniecający. Wręcz przeciwnie. Zamiast podniecać, brzydzi. Fuj !!!

PANOWIE, KTÓRZY MAJĄ WŁOSY ŁONOWE , O ILE TACY SĄ BO PÓKI CO SAME WYGOLONE PASKUDY PISZĄ-SPOTKAM SIĘ W KAŻDEJ CHWILI. POZWOLICIE , ŻEBY TAKA KOBIETA , Z TAKIMI DUŻYMI CYCUSZKAMI I Z TAK MOKRĄ CIPECZKĄ BYŁA NIEWYPIESZCZONA ? ZAPRASZAM DO SIEBIE I W SIEBIE. WSPÓLNIE CIESZMY SIĘ SWOJĄ NAGOŚCIĄ. MI NAPRAWDĘ BRAKUJE PIESZCZOT, PRZYTULANIA SIĘ DO NAGIEGO , MĘSKIEGO CIAŁA, WYLIZANIA MĘSKIEJ PUPY.

PANOWIE KORZYSTAJMY Z TEGO, ŻE JESZCZE JEST CIEPŁO. MOŻEMY CHODZIĆ NAGO I CIESZYĆ SIĘ NASZYMI NAGIMI CIAŁAMI BEZ OBAWY, ŻE ZMARZNIEMY. SPOTKAJMY SIĘ.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.08.2020 11:55
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 737917
Rubryka ogłoszenia: Puszyste i grubaski
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Zdjęcia, filmiki, spotkania. - Zdjęcie nr 1Zdjęcia, filmiki, spotkania. - Zdjęcie nr 2Zdjęcia, filmiki, spotkania. - Zdjęcie nr 3Zdjęcia, filmiki, spotkania. - Zdjęcie nr 4Zdjęcia, filmiki, spotkania. - Zdjęcie nr 5Zdjęcia, filmiki, spotkania. - Zdjęcie nr 6Zdjęcia, filmiki, spotkania. - Zdjęcie nr 7Zdjęcia, filmiki, spotkania. - Zdjęcie nr 8Zdjęcia, filmiki, spotkania. - Zdjęcie nr 9Zdjęcia, filmiki, spotkania. - Zdjęcie nr 10Zdjęcia, filmiki, spotkania. - Zdjęcie nr 11Zdjęcia, filmiki, spotkania. - Zdjęcie nr 12Zdjęcia, filmiki, spotkania. - Zdjęcie nr 13Zdjęcia, filmiki, spotkania. - Zdjęcie nr 14Zdjęcia, filmiki, spotkania. - Zdjęcie nr 15Zdjęcia, filmiki, spotkania. - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Basia
Województwo: Cała Polska
E-mail: barbarka125@interia.pl
Telefon: +48603854244
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Basia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Puszyste i grubaski
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)